Dawny Gdańsk i okolice / 4 czerwca 2016

26. Reinhold Bahl | Żuraw Gdański, l. 20.

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceŻuraw Gdański, l. 20.
26
Żuraw Gdański, l. 20.

Reinhold Bahl (1869 Gdańsk - 1945 tamże)

Żuraw Gdański, l. 20.

litografia barwna, 31,5 x 23 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: R. Bahl/Danzig 2..

Cena wylicytowana
3 200 zł