Varia 37 / 26 września 2020

7. Reinhold Bahl | Pejzaż ze Stogów

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż ze Stogów
reinhold-bahl-pejzaz-ze-stogow

Reinhold Bahl (1869 Gdańsk - 1945 tamże)

Pejzaż ze Stogów

olej, płyta. 17 x 23,5 cm
sygn. p. d.: R. Bahl/OLIVA.DAN.

Cena wylicytowana
0 zł