Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

81. Rajmund Giersz | Za króliczkiem

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Za króliczkiem
81
za-kroliczkiem-rajmund-giersz

Rajmund Giersz (1937 Mińsk Mazowiecki-2010)

Za króliczkiem

olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. p.d.: Giersz, opisany na odwrocie: Rajmund / Giersz / 73 x 54

Cena wylicytowana
2 600 zł