Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

82. Rajmund Giersz | Na balu

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Na balu
82
na-balu-rajmund-giersz

Rajmund Giersz (1937 Mińsk Mazowiecki-2010)

Na balu

olej, płótno, 58 x 73 cm, sygn. p.d.: Giersz, opisany na odwrocie: Rajmund / Giersz

Cena wylicytowana
2 400 zł