Aukcja Prac na Papierze / 14 lipca 2018

16. Rafał Wąsowicz | Pejzaż zimowy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePejzaż zimowy
Pejzaż zimowy

Rafał Wąsowicz (1867-1944 Warszawa)

Pejzaż zimowy

akwarela, gwasz, tektura, 24,5 x 36,5 cm w świetle ramy
sygn. u dołu: Rafał Wąsowicz

Cena wylicytowana
400 zł