Aukcja Prac na Papierze - Sztuka Współczesna / 22 kwietnia 2020

117. Rafał Strent | Koniec sezonu, 1977 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze - Sztuka WspółczesnaKoniec sezonu, 1977 r.
117
Koniec sezonu, 1977 r.

Rafał Strent (ur. 1943 r.)

Koniec sezonu, 1977 r.

akwaforta, akwatinta, kolaż, papier, 64 x 49 cm (zadruk), 85 x 63 cm (arkusz), sygn. i td. p.d.: Strent 77, opisany l.d.: koniec sezonu

Cena wylicytowana
800 zł