Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

92. Rafał Olbiński | Viola in red, 2016 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Viola in red, 2016 r.
92
Viola in red, 2016 r. - 1Viola in red, 2016 r. - 2

Rafał Olbiński (ur. 1943 Kielce)

Viola in red, 2016 r.

akryl, płótno, 132 x 96 cm, sygn. p.b.: Olbiński

Rafał Olbiński
Cena wylicytowana
70 000 zł