Aukcja Sztuki Fantastycznej / 25 czerwca 2022

46. Rafał Olbiński | The Rich Get Richer, The Poor Get Poorer, 1997

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejThe Rich Get Richer, The Poor Get Poorer, 1997
46
Rafał Olbiński | The Rich Get Richer, The Poor Get Poorer, 1997Rafał Olbiński | The Rich Get Richer, The Poor Get Poorer, 1997Rafał Olbiński | The Rich Get Richer, The Poor Get Poorer, 1997

Rafał Olbiński (ur. 1943 Kielce)

The Rich Get Richer, The Poor Get Poorer, 1997

akryl, płótno, 35,5 x 25,5 cm, sygnowany l.d.: 'Olbinski'

ilustracja do okładki czasopisma Der Spiegel nr 40/29.9.97

Rafał Olbiński
Cena wylicytowana
80 000 zł