Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

4. Rafał Olbiński | Scandale pas très important, 2020

HomeAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejScandale pas très important, 2020
Rafał Olbiński | Scandale pas très important, 2020

Rafał Olbiński (ur. 1943 Kielce)

Scandale pas très important, 2020

olej, akryl, płótno, 98 x 98 cm, sygnowany l.d.: 'Olbinski'

Rafał Olbiński
Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
Cena wywoławcza:
58 000 zł