Aukcja ze zbiorów Kolekcjonera / 28 września 2022

6. Rafał Olbiński | Patrouille ensoleilée, 2022

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów KolekcjoneraPatrouille ensoleilée, 2022
patrouille-ensoleile-2022-rafal-olbinski-634813patrouille-ensoleile-2022-rafal-olbinski-733814

Rafał Olbiński (ur. 1943 Kielce)

Patrouille ensoleilée, 2022

akryl, płótno, 55 x 110 cm, sygn. l.d.: olbinski

Rafał Olbiński
Cena wylicytowana
120 000 zł