Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

1. Rafał Olbiński | Lady Godiva’s younger sister

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejLady Godiva’s younger sister
Lady Godiva’s younger sister - 1Lady Godiva’s younger sister - 2

Rafał Olbiński (ur. 1943 Kielce)

Lady Godiva’s younger sister

akryl, płótno, 30 x 35 cm
sygnowany p.d.: 'Olbinski'

Rafał Olbiński
Cena wylicytowana
30 000 zł