Varia 28 / 16 lutego 2019

65. Rafał Olbiński | Iluzoryczna specyfika losowych komplementów

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Iluzoryczna specyfika losowych komplementów
65
Iluzoryczna specyfika losowych komplementów

Rafał Olbiński (ur. 1947 Kielce)

litografia, papier, 72 x 71 cm (arkusz)
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński
opis. ołówkiem l. d.: 186/350

Cena wylicytowana
2 400 zł