55 Aukcja Młodej Sztuki / 6 listopada 2015

30. Rafał Knop | Apollo III, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne55 Aukcja Młodej SztukiApollo III, 2015
30
Apollo III, 2015

Rafał Knop (ur. 1970)

Apollo III, 2015

olej, płótno, 95 x 95 cm, sygn. p.d.: KNOP oraz na odwrocie

Rafał Knop Absolwent PLSP w Bielsku Białej. Studiował na PWSSP w Poznaniu na Wydziale Malarstwa, w pracowni prof. J. Walczaka. Artysta pracuje głównie w technice olejnej.  Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Niemczech, Austrii, Belgii, we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych. Organizator plenerów artystycznych w Toskanii we Włoszech. Wybrane wystawy: 2015 ? Abstrakcja! Raz! - Wystawa sztuki abstrakcyjnej Art in House ? Warszawa; 2015 ? Galeria Akademicka ATH, Spotkanie 7 ? Bielsko-Biała; 2014 ? 3. Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych ? Galeria Bielska BWA ? Bielsko-Biała; 2014 ? Art Fresh Festival V ? Warszawa; 2013 ? Galeria Akademicka ATH Spotkanie 6 ? Bielsko-Biała; 2000 ? Zamek Habsburgów ? Akwarela i gwasz, Żywiec.
Cena wylicytowana
2 200 zł