31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

12. Rafał Bojdys | Zabawa na plaży, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiZabawa na plaży, 2012
Zabawa na plaży, 2012

Rafał Bojdys (ur. 1967 Bielsko-Biała)

Zabawa na plaży, 2012

akryl, płótno, 80 x 41 cm, sygn. Bojdys 2012 r

Cena wylicytowana
0 zł