63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

61. Rafał Bojdys | Podrap mnie za uchem, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPodrap mnie za uchem, 2014
61
Podrap mnie za uchem, 2014

Rafał Bojdys (ur. 1967 Bielsko-Biała)

Podrap mnie za uchem, 2014

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p. d.

Cena wylicytowana
4 400 zł