Varia 34 / 15 lutego 2020

160. | Półmisek

HomeAukcje archiwalneVaria 34Półmisek
160
Półmisek

Półmisek

Carl Tielsch, Stary Zdrój, XIX/XX w.
porcelana, złocenia; dł. 28,2 cm, stan zachowania: przetarcia złoceń