Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

18. | Polish National Exhibition. Section of Art. Poznań 1929 r.

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoPolish National Exhibition. Section of Art. Poznań 1929 r.
Polish National Exhibition. Section of Art. Poznań 1929 r.

Edmund Bartłomiejczyk (1885 Warszawa ? 1950 tamże)

Zakłady Graficzne ?Biblioteka Polska? w Bydgoszczy, 1929 r.; litografia, papier, 100 x 70 cm; sygn. l. d.: E. BARTŁOMIEJCZYK