Varia (20) / 21 października 2017

118. | Plakieta ze sceną Pokłonu Trzech Króli

aAukcje archiwalneVaria (20)Plakieta ze sceną Pokłonu Trzech Króli
118
Plakieta ze sceną Pokłonu Trzech Króli

Leopold Heuberger, Wiedeń, 1838 r.
srebro wytłaczane, złocone, sygn.: Heuberger; śred. 5,4 cm
na odwrocie grawerowany napis: CH den 28 Mai 1859; ramka srebrna z wytłaczaną dekoracją; wym. 13 x 10,5 cm