złotnik L. Kisiel, Kalisz, po 1830 r. centralnie umieszczony wizerunek orła z insygniami; na odwrocie grawerowany napis wzdłuż krawędzi: Ojczyzny dobro najpierwszym. Wykonał w Kaliszu L. Kisiel oraz znaki złotnicze srebro p. 12, częściowo złocone, m. 126 g; wym. 110 x 95 mm