Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

42. Piotr Woroniec | Mapa, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejMapa, 2019
42
Piotr Woroniec | Mapa, 2019

Piotr Woroniec

Mapa, 2019

technika własna, płótno, 20 x 100 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Piotr Woroniec, Mapa 2019

Cena wylicytowana
2 000 zł