64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

38. Piotr Urbanek | Pytanie pryzmatu, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiPytanie pryzmatu, 2016
38
Pytanie pryzmatu, 2016

Piotr Urbanek

Pytanie pryzmatu, 2016

olej, płótno, 45 x 55 cm, sygn. na odwrocie: Purbanek AD 2016

Piotr Urbanek Studia na ASP w Krakowie, ukończone w 2001 r. dyplomem na Wydziale Grafiki, w pracowni wklęsłodruku prof. S. Wejmana (cykl kolorowych akwafort pt.: ?Mitomania? ? parafrazy greckich mitów). Obecnie doktoryzuje się w Instytucie Sztuk Pięknych UJK w Kielcach, na kierunku malarstwo, w pracowni prof. W. Łuczaja. Uczestnik wielu zbiorowych wystaw krajowych m.in.: ?35 Przedwiośnie? BWA Kielce; ?Kapitał sztuki? BWA Kielce; ?Obraz między racjonalnością a ekspresją? wystawa malarstwa profesorów i doktorantów Instytutu Sztuk Pięknych UJK Kielce, zeszów, Polska. Jego wystawy indywidualne można było zobaczyć w galerii Baltable, Limerick, Irlandia; galerii DruchStudio, Trenton, USA oraz w BWA Kielce.
Cena wylicytowana
700 zł