1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

13. Piotr Szwabe | Oczekując na kolejne marzenie, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuOczekując na kolejne marzenie, 2015
Oczekując na kolejne marzenie, 2015

Piotr Szwabe (ur. 1975)

collage, akryl, olej, płyta, 60 x 104 cm, sygn. i opisany na odwrocie: piotr szwabe vel pisz tyt.oczekujac akryl na płycie 104x60cm

Piotr Szwabe Malarz, poeta, instalator form przestrzennych, performer, wokalista, kurator. Mieszka i pracuje w Gdańsku. Stypendysta College of Art w Londynie oraz absolwent Uniwersytetu Gdańskiego.Pomysłodawca, organizator i uczestnik Europejskiej Galerii Malarstwa Ściennego, Węzeł Kliniczna 2000?2005. Twórca kolekcji malarstwa wielkoformatowego na wielkiej płycie (Gdańsk?Zaspa, os. Młyniec). Współtwórca trójmiejskiej formacji artystycznej "Pracownia Ludzie Gdańsk" oraz malarskiej grupy SAM im. Vincenta van Gogha.
Cena wylicytowana
3 400 zł