39 Aukcja Młodej Sztuki / 16 sierpnia 2014

19. Piotr Szczur | Zielony domek, z cyklu TV Shows, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne39 Aukcja Młodej SztukiZielony domek, z cyklu TV Shows, 2014
Zielony domek, z cyklu TV Shows, 2014

Piotr Szczur

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Szczur Urodzony w 1987 r. w Jaśle. Absolwent Liceum Plastycznego im. T.Brzozowskiego w Krośnie. W latach 2007-2010 studiował w PWSZ im. J. Grodka w Sanoku na kierunku edukacja artystyczna. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. S. Białogłowicza w 2010 r. W latach 2010-2013 kontynuował studia na Wydziale Artystycznym lubelskiego UMCS, uzyskując dyplom z malarstwa w pracowni dr hab. M. Drzewińskiego. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie. Mocno związany ze środowiekiem sanockich malarzy.
Cena wylicytowana
1 300 zł