15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

11. Piotr Szczur | Czerwony most, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuCzerwony most, 2019
Czerwony most, 2019

Piotr Szczur

Czerwony most, 2019

olej, płótno, 120 x 100 cm, opisany na odwrocie: PIOTR SZCZUR, CZERWONY MOST, 120X100 cm, OLEJ/PŁÓTNO, #paintingsamerica | 2019

Piotr Szczur Urodzony w 1987 r. w Jaśle. Absolwent Liceum Plastycznego im. T.Brzozowskiego w Krośnie. W latach 2007-2010 studiował w PWSZ im. J. Grodka w Sanoku na kierunku edukacja artystyczna. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. S. Białogłowicza w 2010 r. W latach 2010-2013 kontynuował studia na Wydziale Artystycznym lubelskiego UMCS, uzyskując dyplom z malarstwa w pracowni dr hab. M. Drzewińskiego. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie. Mocno związany ze środowiekiem sanockich malarzy.
Cena wylicytowana
3 200 zł