69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

18. Piotr Przybyła | Pochodzenie Światła, 2017

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiPochodzenie Światła, 2017
Pochodzenie Światła, 2017

Piotr Przybyła

Pochodzenie Światła, 2017

akryl, olej, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
500 zł