62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

53. Piotr Przybyła | K1, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiK1, 2015
53
K1, 2015

Piotr Przybyła

K1, 2015

technika mieszana, płótno, 100 x 120cm, sygn. na odwrocie