63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

77. Piotr Majewski | Pejzaż XXI, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPejzaż XXI, 2016
77
Pejzaż XXI, 2016

Piotr Majewski

Pejzaż XXI, 2016

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Piotr Majewski

Cena wylicytowana
1 000 zł