61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

29. Piotr Majewski | Pejzaż morski XXVIII, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiPejzaż morski XXVIII, 2015
29
Pejzaż morski XXVIII, 2015

Piotr Majewski

Pejzaż morski XXVIII, 2015

akryl, olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
2 600 zł