66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

3. Piotr Majewski | Pejzaż morski XLII, 2016

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiPejzaż morski XLII, 2016
Pejzaż morski XLII, 2016

Piotr Majewski

Pejzaż morski XLII, 2016

akryl, olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł