63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

54. Piotr Kwiatkowski | Formacja wewnętrzna, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiFormacja wewnętrzna, 2015
54
Formacja wewnętrzna, 2015

Piotr Kwiatkowski

Formacja wewnętrzna, 2015

olej, akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Piotr Kwiatkowski

Cena wylicytowana
700 zł