73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

5. Piotr Kachny | The NEEDle, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiThe NEEDle, 2018
The NEEDle, 2018

Piotr Kachny

The NEEDle, 2018

olej, płótno, 140 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
2 600 zł