66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

69. Piotr Ignacy Kopczyński | Magdalena IN PARIS, 2017

HomeAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiMagdalena IN PARIS, 2017
69
Magdalena IN PARIS, 2017

Piotr Ignacy Kopczyński

Magdalena IN PARIS, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
600 zł