48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

59. Piotr Ignacy Kopczyński | Apollon z Daglezowego gaju, 2013

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiApollon z Daglezowego gaju, 2013
59
Apollon z Daglezowego gaju, 2013

Piotr Ignacy Kopczyński

akryl, olej, płyta, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: PIK 2013