24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

12. Piotr Gromniak | Truskawka w śmietanie, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuTruskawka w śmietanie, 2021
truskawka-w-smietanie-2021-piotr-gromniak

Piotr Gromniak (ur. 1989)

Truskawka w śmietanie, 2021

olej, płótno, śr. 80 cm, sygnowany na odwrocie: 'P. GROMNIAK | "Strawberry | in cream" | 2021'

Piotr Gromniak
Urodzony w Kielcach. W 2013 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pieknych w Krakowie, w Pracowni Wklęsłodruku. Mieszka i tworzy w Krakowie. Wybrane wystawy i konkursy: 2022 – „Mężczyźni Późnego Patriarchatu”, wystawa zbiorowa, Galeria Podbrzezie, Kraków; 2021 – „45 Biennale Malarstwa Bielska Jesień”, wystawa finałowa konkursu, Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała; 2021 – „I Biennale Malarstwa Lubelska Wiosna”, wystawa finałowa konkursu, Centrum Spotkania Kultur, Lublin; 2019 – „Krakowski Salon Sztuki”, Pałac Sztuki, Kraków; 2019 – „11. Triennale Małych Form Malarskich”, wystawa pokonkursowa, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń; 2019 – „Kukla/Gromniak, Open Studio”, Kraków; 2018 – „Nówka Sztuka”, Targi Sztuki, Bunkier Sztuki, Kraków; 2017 – „No problem”, wystawa zbiorowa, Galeria Potencja, Kraków; 2013 – „Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie”, Pałac Sztuki, Kraków; 2013 – „Interntional Mezzotint Festival”, wystawa pokonkursowa, Ekat.
Cena wylicytowana
2 200 zł