24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

12. Piotr Gromniak | Truskawka w śmietanie, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuTruskawka w śmietanie, 2021
truskawka-w-smietanie-2021-piotr-gromniak

Piotr Gromniak (ur. 1989)

Truskawka w śmietanie, 2021

olej, płótno, śr. 80 cm, sygnowany na odwrocie: 'P. GROMNIAK | "Strawberry | in cream" | 2021'

Piotr Gromniak
W 2013 ukończył studia magisterskie na wydziale Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom obronił w Pracowni Wklęsłodruku. Do dziś mieszka i tworzy w Krakowie.
Cena wylicytowana
2 200 zł