30 Aukcja Sztuki XXI wieku® / 10 grudnia 2022

10. Piotr Czajkowski | Obraz 4, z cyklu "METRO/GOLD", 2022

Strona głównaAukcje nadchodzące30 Aukcja Sztuki XXI wieku®Obraz 4, z cyklu "METRO/GOLD", 2022
Piotr Czajkowski | Obraz 4, z cyklu Piotr Czajkowski | Obraz 4, z cyklu Piotr Czajkowski | Obraz 4, z cyklu

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

Obraz 4, z cyklu "METRO/GOLD", 2022

akryl, kolaż, płótno, 150 x 95 cm, sygnowany p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2022' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | Cykl METRO/GOLD | 2022 | Obraz nr 4.'

W 2022 roku mija 10 lat, odkąd Piotr Czajkowski zainicjował powstanie cyklu „METRO” (2012-2022). W tym jubileuszowym roku artysta stworzył numerowaną serię obrazów „METRO/GOLD”, których dla uczczenia 10-lecia cyklu, powstanie tylko dziesięć. Cechą wspólną obrazów jest jednakowy format i oprawa. Prezentowana na aukcji praca ma numer cztery.

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł