21 Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 stycznia 2021

14. Piotr Czajkowski | MÉMOIRE, 2020

Strona głównaAukcje nadchodzące21 Aukcja Sztuki XXI wiekuMÉMOIRE, 2020
Piotr Czajkowski | MÉMOIRE, 2020

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

MÉMOIRE, 2020

akryl, kolaż, płótno, 150 x 95 cm, sygnowany p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2020' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "MÉMOIRE" 2020 | z cyklu 'METRO'

Estymacja:
9 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza:
3 800 zł