11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

40. Piotr Czajkowski | Malakoff z cyklu METRO, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuMalakoff z cyklu METRO, 2018
40
Malakoff z cyklu METRO, 2018 - 1Malakoff z cyklu METRO, 2018 - 2

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

Malakoff z cyklu METRO, 2018

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: CZAJ|KOW|SKI|2018, na odwrocie opisany: PIOTR CZAJKOWSKI, ,,MALAKOFF”, z cyklu METRO, 2018

Cena wylicytowana
6 000 zł