24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

17. Piotr Czajkowski | Hermes, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuHermes, 2021
hermes-2021-piotr-czajkowski

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

Hermes, 2021

akryl, kolaż, płótno, 150 x 95 cm, sygnowany p.d.: 'CZAJ | KOW | SKI | 2021' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "HERMES" 2021, | Z cyklu 'METRO'

Cena wylicytowana
19 000 zł