18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

15. Piotr Czajkowski | Balthus, z cyklu "METRO", 2020

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Balthus, z cyklu "METRO", 2020
Balthus, z cyklu

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

Balthus, z cyklu "METRO", 2020

akryl, płótno, 115 x 115 cm, sygnowany p.d: 'CZAJ | KOW | SKI | 2020' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "BALTHUS" 2020 |z cyklu METRO'

Cena wylicytowana
8 500 zł