72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

43. Piotr Betlej | Zamek III, 2018

HomeAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiZamek III, 2018
43
Zamek III, 2018

Piotr Betlej

Zamek III, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
1 800 zł