72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

17. Piotr Adamczyk | Zabawa w parku, 2018

Aukcja dziAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiZabawa w parku, 2018
Zabawa w parku, 2018

Piotr Adamczyk

Zabawa w parku, 2018

olej, płótno, płyta, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Zabawa w parku Adamczyk 2018 I oraz na odwrocie: Zabawa w parku Adamczyk 2018

Piotr Adamczyk Ur. w Warszawie w 1956 r. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych 1976 r. Dyplom z Wyróżnieniem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki w pracowni plakatu prof. Macieja Urbańca 1981 r. Dziedziny twórcze: dawniej wystawiennictwo, film animowany, plakat i ilustracja, grafika użytkowa i reklamowa, malarstwo i rysunek. Wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą (Francja, Niemcy, Rosja). Nagrody i wyróżnienia w konkursach na plakat oraz główna nagroda w konkursie na obraz „Warszawa wraca na płótna mistrzów”.  Od kilku lat wyłącznie maluje obrazy sztalugowe z cyklu „Na pograniczu kiczu”.