Varia 34 / 15 lutego 2020

252. | Pióro wieczne

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 34Pióro wieczne
252
Pióro wieczne

Pióro wieczne

Cartier, Paryż, l. 70. XX w.
oprawa srebro pr. 0,925; dł. 13,8 cm

Cena wylicytowana
550 zł