Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

138. Pierścionek z diamentami

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiPierścionek z diamentami
138
Pierścionek z diamentami

Pierścionek z diamentami

Austro-Węgry (Wiedeń), XIX/XX w.
złoto pr. 0,580 (oprawa kamieni w srebrze), m. 1,55 g, 7 szt. diamentów łącznie ok. 0,35 ct (centr. ok. 0,30 ct) VS/I-J, stary szlif brylantowy, rauty

Cena wylicytowana
1 900 zł