150. | Pierścionek, poł. XX w.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Pierścionek, poł. XX w.
150
Pierścionek, poł. XX w.

Pierścionek, poł. XX w.

złoto, pr. 3, oprawa srebro, m. 3,41 g, brylant ok. 0,66 ct, H-I/P2