148. | Pierścionek, Art Déco, l. 30. XX w.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Pierścionek, Art Déco, l. 30. XX w.
148
Pierścionek, Art Déco, l. 30. XX w.

złoto, pr. 0,585, m. 2,60 g, 3 szt. diamentów łącznie ok. 0,25 ct, H-I/SI-P, onyks (drobne uszkodzenie)