Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

4. Philiberte Jeanne Ledoux | Portret Młodej Kobiety

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztucePortret Młodej Kobiety
portret-mlodej-kobiety-philiberte-jeanne-ledoux

Philiberte Jeanne Ledoux (1767-1840)

Portret Młodej Kobiety

olej, płótno, 50 x 50 cm

Proweniencja
Warszawa, kolekcja prywatna
Wiedeń, kolekcja prywatna