52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

69. Paweł Zakrzewski | Śniadanie na trawie, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiŚniadanie na trawie, 2015
69
Śniadanie na trawie, 2015

Paweł Zakrzewski

Śniadanie na trawie, 2015

akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: PZ