Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

76. Paweł Wróbel | Na pochód pierwszomajowy, 1976 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Na pochód pierwszomajowy, 1976 r.
76
Na pochód pierwszomajowy, 1976 r. - 1Na pochód pierwszomajowy, 1976 r. - 2

Paweł Wróbel (1913 Katowice-Szopienice-1984)

Na pochód pierwszomajowy, 1976 r.

olej, płótno, 14,3 x 20,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. p.d.: Wróbel 1976