59. Paweł Wróbel | Miasteczko górnicze, 1976 r

HomeAukcje archiwalneVaria 33Miasteczko górnicze, 1976 r
59
Miasteczko górnicze, 1976 r

Paweł Wróbel (1913 Katowice-Szopienice-1984)

Miasteczko górnicze, 1976 r

akryl, płótno, 13,2 x 22 cm, sygn. i dat. p.d.: Wróbel 1976

Cena wylicytowana
3 500 zł