73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

1. Paweł Tkaczyk | Bez tytułu, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2017
Bez tytułu, 2017

Paweł Tkaczyk

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 150 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Tkaczyk Artysta multimedialny. Mieszka i pracuje w Warszawie. Maluje od 2008 roku. Ma na swoim koncie kilkaset obrazów w różnych technikach i tematyce, malarstwo figuratywne i abstrakcyjne, ponad dwadzieścia wystaw, kilka murali. Obrazy artysty znajdują̨ się̨ w prywatnych kolekcjach polskich i zagranicznych. Inna działalność́ artystyczna, w której się̨ realizuje to fotografia i muzyka.
Cena wylicytowana
1 700 zł